OPINIE KANCELARIA ULTIMATUM

Najnowsze opinie Kancelaria Ultimatum

Firma windykacyjna obsługująca klientów w całym kraju

Czym jest windykacja ? Czym jest firma windykacyjna ? Czym się zajmują ? Otóż firmy windykacyjne cieszące się dobrymi opiniami są organizacjami zajmującymi się doprowadzaniem do porozumienia między osobą zadłużoną a wierzycielem a co za tym idzie odzyskaniem pieniędzy wierzyciela. Firmy zajmujące się taką działalnością funkcjonują na podstawie ustawy o swobodzie działalności gospodarczej i są wpisane do rejestru firm. Mogą one podejmować działania w celu odzyskania zadłużenia klienta pozyskując dobrą opinie o takowej dzialności zgodnie z obowiązującym prawem w kodeksie cywilnym. Nasi pracownicy mogą między innymi podejmować próby kontaktu z osobą zadłużoną zarówno telefonicznie, mailowo jak i osobiście. Nie mogą oni nachodzić czy zajmować mienie osoby zadłużonej bez wyroku sądowego. Wiadomą rzeczą jest że odzyskanie długów bywa bardzo trudne i kosztuje wierzyciela jak i osobę zadłużoną bardzo wiele wizyt w urzędach, sądach czy innych tego typu miejscach. Nie jest to nic przyjemnego i kosztuje dużo czasu i nerwów. Po to są właśnie firmy windykacyjne cieszące się pomocnymi opiniami do których z pewnością można zaliczyć takie firmy jak Kancelaria Ultimatum. Pomagamy takim osobą w załatwieniu wszelkich formalności i dojścia do konsensusu.

Jesteśmy na rynku od kilkunastu lat, zajmujemy się windykacjami w sposób profesjonalny, dyskretny i uczciwy. Zawsze staramy się uzyskać porozumienie między stronami tak aby wszystko odbyło się bez zbędnych przykrości. Posiadamy placówki w kilku miastach w Polsce i obsługujemy klientów na całym jej obszarze. Masz jakieś pytania ? Chcesz się skonsultować ? Nic prostszego. Zadzwoń. Nasi konsultanci cieszący się dobrymi opiniami wyjaśnią ci wszystkie zagadnienia prawne a jeśli nadal będziesz miał wątpliwości możesz umówić się na konsultację indywidualną w jednej z naszych placówek. Tam spotkasz się z doradzą który wszystko dokładnie krok po kroku ci przedstawi a jeżeli zdecydujesz się na współpracę przedstawi ci schemat działania i to jakich dokumentów będzie potrzebował. Pomożemy ci wyegzekwować twoje zadłużenie skutecznie i bez zbędnego stresu - sprawdź opinie o Kancelarii Ultimatum i przekonaj się, że warto zacząć dochodzić swoich praw. Zajmiemy się wszystkimi sprawami formalnymi aby wszystko odbywało się zgodnie z prawem i bez problemów dla ciebie. Zaufało nam setki klientów zaufaj i ty.

Świadczymy usługi na terenie całego kraju i UE.

Kontakt:

tel.: (22) 729 11 49

tel. kom.: 605 448 944

fax: (22) 350 68 29

e-mail:

Kancelaria Ultimatum

• Windykacja krajowa i zagraniczna na każdym etapie postępowania • Przedsądowa, sądowa, komornicza i po bezkutecznej egzekucji • Dochodzenie należności przedawnionych • Ustalanie majątku • Wyszukiwanie sposobów egzekucyjnych • Prowadzenie egzekucji komorniczej • Wywiad gospodarczy • Prewencja i monitoring należności • Sporządzanie pism procesowych • Obsługa prawna

Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko (nazwa firmy):
Adres e-mail nadawcy:
Numer telefonu
Treść wiadomości