KANCELARIA ULTIMATUM OPINIE KLIENTÓW

Kancelaria UltimatumKancelaria Ultimatum od ponad 15 lat działa na międzynarodowym rynku usług windykacyjnych i prawnych.

Prowadzimy działania na zasadzie Success Fee. Oferujemy pomoc na jasnych zasadach - bez ukrytych kosztów, szybko i skutecznie. Prowadzimy kompleksowe usługi windykacyjne - począwszy od działań polubownych po postępowanie sądowe i egzekucyjne.

Wszystkim naszym dotychczasowym klientom dziękujęmy za miłą współpracę. Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na temat prowadzonych przez nas działań. Mamy nadzieję iż Państwa opinia pomoże innym w wyborze odpowiedniej kancelarii windykacyjnej, która w sposób profesjonalny i skuteczny pomoże w odzyskaniu Państwa należności od dłużników. Kancelaria Ultimatum to miejsce dla wsyzstkich, którzy poszukują pomocy. Chcielibyśmy podkreślić, że Kancelaria Ultimatum opinie ma pozytywne wsród Klientów zarówno biznesowych (firmy, spółki) jak i osób prywatnych we własnym zakresie starających odzyskać dług.

Ocena:
4.87 (na podstawie 295 recenzji)

Konkolewski Pawel 2017-09-27

Nie ma zadnych zastrzezen, kancelaria ultimatum pomogla mi odzyskac srodki z obligacji gdzie juz jedna windykacja sie wylozyla. Opinia o kancelarii ultimatum – zasłużony pozytyw!

Ocena:

Zadowolony 2017-09-27

Bez zastrzeżeń.Zreszta maja same pozytywne opinie, od dłużnikow negatywy - widac że ich jadą na maxa. Sprawdzić wystarczy: https://www.opinie-kancelaria-ultimatum.pl/ , https://www.windykacja-polska.pl/opinie-o-kancelarii-ultimatum-warszawa/, https://www.pkt.pl/firma/kancelaria-ultimatum-sp-z-o-o-7293372, https://www.pkt.pl/firma/kancelaria-ultimatum-sp-z-o-o-7293372

Ocena:

Dywan21 2017-09-27

Sprawa zakonczona w 14 dnbi od przekazania, dluznika sam nie goglem namierzyc od 6 miesiecy, a oni w dwa dni, zreszta widać po programie w polsacie ze nawet dziennikarke dorwali na jakims zadupiu i nie popuscili. Wystarczy poczytac opinie o nich : https://www.sciaganie-dlugow.pl/kancelaria-ultimatum-opinie-i-recenzje-o-firmie/https://www.kancelaria-ultimatum.pl/kancelaria-ultimatum-opinie/https://www.facebook.com/pages/category/Lawyer---Law-Firm/Kancelaria-Ultimatum-1700482846849672/ https://www.windykacja-polska.pl/opinie-o-kancelarii-ultimatum-warszawa/ http://www.kancelariaultimatum.pl/opinie-o-kancelarii-ultimatum/ i wszystko jasne jacy są skuteczni, bez opłat wstepnych.

Ocena:

Opinia o kancelarii ultimatum 2017-09-23

Opinie o kancelarii ultimatum są jak najbardziej zasłużona, postepowanie trwało około roku ale nie musiałem na szczescie widziec sie z dłuznkiem załatwili wszystko jak trzeba.

Ocena:

Konserwa 2017-09-23

Profesjonaliści, czesem kontakt szwankuje.

Ocena:

Mortezjusz 2017-09-21

Korzystałem z usług paru firm windykacyjnych i mam porównianie. Dłużnik był z Poznania, nieuchwytny.Po 30 dniach wszystko odzyskane.

Ocena:

Friend.. 2017-09-20

Poszukali mi mojego przyjaciela za free ktory juz de facto przyjacelem nie jest , sprawa w toku

Ocena:

Marlena Chyzo 2017-09-18

Potwierdzam wszystkie powyższe opinie, bardzo skuteczna kancelaria. Brak kosztów wstępnych, swoją prowizję pobrali dopiero po zakończeniu sprawy. Niesamowita pomoc Pan Wojtka i konrada!!!!!

Ocena:

Pazdzicoh MArian 2017-08-30

Dali poczatkowo ciała ale jak dostali op to zaczeli działać i z efektem, polecam.

Ocena:

Makowska 2017-08-23

Chciałam podziękowac za przeprowadzenie sprawnie sprawy sadowej i odzyskanie alimentów.Były mąż pracowała na czarno i dobrze się ukrywał, sprawa trwała ponad 3 lata, jednak się nie poddali.Kontak z nimi troche utrudniony.Brawo!

Ocena:

Szymon Kieres 2017-08-23

Wielki pozytyw poradzili sobie z moja sprawą w dwa tygodnie, zreszta widać po opiniach: https://www.facebook.com/pg/Kancelaria-Ultimatum-1700482846849672/reviews/?ref=page_internal http://83.pl/kancelaria-ultimatum-wpis5152/

Ocena:

dEkada 2017-08-03

Moja opinie jest pozytywna- kancelaria odzyskała 90 proc należnosci w ciagu 30 dni, sprawa obecnie u komornika.

Ocena:

Borkowski L 2017-07-27

Znajoma przez nich odzyskała całosć kwoty - zaliczka na budowe domu od przekreta. Polecam: https://www.kancelaria-ultimatum.pl/kancelaria-ultimatum-opinie/ Potwierdzam

Ocena:

Danil 2017-07-26

Sprawa zalatwiona w trzy miesiace, dluznik wacha moje pie...

Ocena:

marceli 2017-07-18

Pragnę gorąco podziękować i wyrazić uznanie za pełen profesjonalizm w moim procesie odszkodowawczym. Załatwienie sprawy łącznie z procesem sądowym trwało rok czasu, co świadczy z jaką skutecznością i szybkością kancelaria działa. Dziękuję za solidność, rzetelność, uczciwość i przejrzystość. Wdzięczna jestem, że potrafiliście załatwić wszystko bez niepotrzebnego angażowania mojej osoby. Z całą odpowiedzialnością mogę pwoiedzieć, że jesteście godni zaufania i warci polecenia.

Ocena:

Worek 2017-06-28

Budowlaniec uciekla z budowy i rozp...zostalwil myslalem ze jest nie do uchwycenia, a jakos sobie poradzili. Opinia o kancelarii pozytywna.

Ocena:

Martyna M 2017-06-22

Od początku wiedziałam, że można im zaufać. Załatwili sprawę jak najporządniej, z niewielką ilością formalności. Zajęli się praktycznie wszystkim. Chętnie polecam

Ocena:

Dennis Workowut 2017-05-24

Potwierdzam wszystkie powyższe opinie, bardzo skuteczna kancelaria. Brak kosztów wstępnych, swoją prowizję pobrali dopiero po zakończeniu sprawy.

Ocena:

Eric Swensoon Gotteborg 2017-05-23

Pengarna erhölls från gäldenären med vilken jag hade lidit i flera månader. Inget appellerade till mig, hot, övertygande ... Jag vet inte exakt vilka metoder de har, men de är mycket effektiva. Hon gick vidare till vänner. Jag skulle rekommendera.

Ocena:

Walkowiecki Ireneusz 2017-05-06

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, zwłaszcza, że dłużnik był wyjątkowo cwany i wariat, nic nie dawało rezultatu. Nie było nadziej tu pozytywnie, choć trało to 5 miesięcy. Zdecydowanie polecam.

Ocena:

Mensblack 2017-04-26

Jestem klientem tej firmy od ponad roku, prowadzą mi sprawy przeciwko 4-em dłużnikom i prywatnym i sp. z o.o. Do tej pory odzyskali 80% należności, sprawy w toku, na etapie egzekucji komorniczej. Majątek dłużników poszukali bezpłatnie, mają sprawdzonych komorników. Oczywiście można się przyczepić, że nie zawsze jest kontakt idealny. Biorąc pod uwagę dotychczasowe moje doświadczenia z innymi firmami to powiem, iż jest naprawdę dobrze.

Ocena:

krysia 2017-04-26

Moje zdanie odnośnie współpracy z dobrze mi znaną Kancelarią Ultimatum jest pozytywne i daje ocenę 5/5 dlatego że zaległa kasa zostały wywalczona od naszego nieszczęsnego dłużnika, z którym męczyłam się od 2 lat i na próżno było prosić się o zapłatę czy też przekonywać - dopiero ta firma Ultimatum sfinalizowała tę długo wyczekiwany finał sprawy z super zakończeniem. Osobiście jak prosty facet nie znam się na prawie ani na metodyce jaką posługują się tego typu firmy, ale serio są bardzo skuteczni – nareszcie zaczęłam w normalnie chodzić spać. Reasumując jestem zadowolona. Pozdrawiam wszystkich i polecam Kancelarię!

Ocena:

Obiektywny 2017-04-21

Wszystko odzyskane moja opinia o kancelarii ultiamtum jak najbardzie pozytywna!

Ocena:

Wez snickersa 2017-04-19

Pan Kierbedź jest bardzo dociekliwy, chyba się spełnia tropiąc dłużników po całym kraju. Normalnie James Bond tylko lepszy :P

Ocena:

Henryk Poroś 2017-04-18

Dołaczam do zadowolonych klientów - opinie o kancelarii ultimatum potwierdzam, mój dłużnik z Norwegii- brak wypłaty za pracxe, zniemczony polaczek i terz zwoiał do Norwegii założył firme i dalej oszukiwał ludzi przed dodatkowow agencje posrednictwa, jak go wpisali w rejestr i zablokowali - wszystko uregulowane. Opini ao Kancelarii Ultimatum pozytywna.

Ocena:

Klient 2017-04-04

Sprawa przeciwko mojej żonie, niestety rozwodowa i o spłatę kredytów, unikanie kontaktu przez nią, ucikanie z majątkiem. Pomimo tego udąło się ja przyszpilić, bo Pan Marcin i Rafał znalazł majatek po peselu, wcześniej przepisany na rodzinę!! Polecam ich.

Ocena:

Lyzka z maslem 2017-03-29

Jak na razie niem am zastrzezen zaplacili za mnie 1/2 wpisu sadowego znalezli dluznika jego dane i rodzinki bezplatnie dzialaja na zasadzie sukcesu , https://www.sciaganie-dlugow.pl/kancelaria-ultimatum-opinie-i-recenzje-o-firmie/

Ocena:

Bonifacy Kod 2017-03-22

Dzięki Wam moja druga sprawa zakończyła się sukcesem. Dziękuję z całego serducha ;)

Ocena:

Konkubina z Kocka 2017-03-22

Wiele lat starań i problemów związanych z odzyskaniem pieniędzy ciągnęło się w nieskończoność, ale natrafiłam na firmę Ultimatum i ku mojemu zaskoczeniu Panowie doprowadzili moją sprawę do szczęśliwego końca w bardzo szybkim czasie! Dziękuję! Naprawdę polecam kancelarie!

Ocena:

Mandzuria 2017-03-22

Bardzo pozytywnie zakonczona sprawa.

Ocena:

Jastrzębski 2017-03-21

Najtańsi na rynku, zero zaliczek, prowizja to śmiech, ale skuteczni.

Ocena:

Podstawka Ela 2017-03-20

Moja opinia o Kancelarii Ultimatum pozytywna. Spłaciłam pozyuczke za koleżanke i mnie olała, przyjeli sprawę bez opłąt wstępnych i doprowadzili do finału.

Ocena:

kendzior 2017-03-13

Qrde nie ma to jak sasfakcja gdy dłużnik leci w samych skarpetkach, po wielu miesiacach łazenia po sadach.Nie odpuscili, pomimo ,ze mnie to kosztowało pare złotych.

Ocena:

Jożin z Bażiń 2017-03-06

Była żona płacze teraz po kątach bo same majtki został, a tak wszystko pochowała po rodzinie.Qwa ale satysfakcja, jeszcze ich podała złośliwie na policje, jenbn dziwka.

Ocena:

Karo Bn 2017-02-28

Oszukał mnie znajomy na sprzedaży działki, po prostu pożyczył kase i pomimo, że nie mam pieniędzy opiekuję się schorowaną Matką, pomimo moich błagań nie oddawał ponad 3 lata.Byłam u prawnika nie miałam umowy, rozłożył ręce. Przyjęli tą wg. pranwika beznadziejną sprawę i przeprowadzili cały proces jako umowę ustną bez zadnych dowodów.Oczywiście dłużnik sie odwołał, w sadzie jednak nie wiam jak ale przegrał, obecnie licytują mu dom.Ciagnie się to już rok ale pragę im podziekować, bo mam wyrok do jego śmierci i nadzieję że się to skończy.Dziki.

Ocena:

Kancelaria Ultimatum Opinia 2017-02-22

Nie mam żadnych zastrzeżen - dług z obligacji odzyskany w 10 dni !!!

Ocena:

Karmel 2017-02-16

Byłem ze swoja sprawa u innej windykacji, wiec mam porównanie.Przedewszystkim nie pobrali zadnych opłat wstepnych, po tygodniu sprawa już była w sadzie, po miesiącu miałem nakaz na dłużnika i znaleziona działkę która przepisał na żonę, zabezpieczenie majatku od razu i do komornika.Wszysko zajeło może jakies 3 mies., sciągnięte i rozliczone co do złotówki.Polecam szczególnie Pana Rafała i Marcina.

Ocena:

Markotny 2017-02-01

Nie dawno zakończyła nam się współpraca po odzyskaniu moich wszystkich pieniędzy. Ciężka sprawa ale się podjęli i wygrali. Polecam serdecznie wszystkim zmagającym się z długami. Pomogą!

Ocena:

Borowczak Robert 2017-01-30

Miałem przyjemność korzystać z usług Kancelarii Ultimatum kilkukrotnie. Podejście do klienta jest profesjonalne, skuteczność w windykacji należności nawet w beznadziejnych przypadkach wysoko - wg. mnie około 85 %. Ceny usług oferowanych w kancelarii są jak się porówna z innymi wręcz tanie (od 5-8% od tego co się uda odzyskać). Kancelaria przyjmuje zlecenia krajowe i zagranice.Przede wszystkim opłacili za mnie ponad połowe kosztów sadowych gdzie indziej w Warszawie krzykneli mi pare tysięcy za sprawe i jescze kase za stwienie sie pelnomocnika na rozprawie, za każde pierdnięcie etc. Tu pokryli gdyż działają na stawkach ubiegłorocznych. Prowizja wyniosła 7% i okaząło się że można jej dochodzić od dłużnika osobno. Tak, że koszty mi zwrócono i praktycznie nie poniosłem żadnych.Sprawy niestety przez sad się trochę ciągnęły ale za to ich komornik był dośc szybki i sprawny. Sprawa poszła do komornika po tym jak znależli majątek dłużnika jakimś sposobem z ksiąg wieczystych po danych.W tym co przekazałem na razie jestem zadowolony dwie inne sprawy trwają.Jak chcecie nie angazowac kasy na sąd to ich polecam. Kontakt czasem troche utrudniony, ale sie nie dziwie, ważne ze dłużnicy sa wkurzeni. Niestety nie przystawiają pistoletu do głowy dłużnikowi, a szkoda...

Ocena:

Mordor w dupe jednana 2017-01-25

Ujdzie kurwaa

Ocena:

Kobita 2017-01-24

Nie pozyczaj dobry zwyczja powiadają i maja racje, ja pozyczylam i sie przejechalam - z kolezanki zrobil sie wrog, jak wyslani do niej pismo to ich obsmarowala po forach - Bąk z W-wy - niezla debilka.

Ocena:

Bosski 2017-01-19

Prowadzili mi parę spraw i prawie wszystkie zakończone sukcesem. Coś podejrzewam że mój dłużnik hejtuje na nich pod różnymi nikami, bo go puścili z torbami, buhhehe. Nie biorą żadnych opłat wstępnych, sądówki sa do zwrotu.

Ocena:

Cerber 2017-01-09

Nawet szybko im to poszło , poprzednia windykacja bawiła się z moją sprawą ponad rok i bez efektu, tutaj 3 miechy i odzyskane ponad 80%.

Ocena:

Bednarek 2016-12-30

Chcialem podziekowac pracownikom a w szczegolnosci Panu Konopce za pomic w odzyskaniu moich alimentow. Pobrali tylko zaliczke komornicza i pokryli 50% kosztow, majatek byly maz przepisal na matke. Polecam z calgo serca.

Ocena:

Maniek 2016-12-28

Ja jestem zadowolony z ich usług i ze sprawy jaką im zleciłem, wszytko sprawnie przebiegło jak na ta sprawnie.

Ocena:

Kocur 2016-12-22

Alimenty - nie wiem jak sie to udalo, ale z efektem..

Ocena:

Wyryd Rusk 2016-12-21

Mocno męczyłam się z dłużnikiem od kilku lat i już nie miałam nadziei, ale koleżanka poleciła Kancelarię Ultimatum, skorzystałam i załatwili całą papierologię z wywalczeniem długu, więc ogromny plus dla nich.

Ocena:

Maksym Prokop 2016-12-20

A ja jestem baaardzo zadowolony, nie dośc że nie pobrali żadnych opłat wstepnych co robią inni , to opłacili wpis i sciągnęli z mojego byłego wspólnika całą kase.Płaciłem tylko za komornika.Pan Kierbedź i Marcin nie sa może super mili ale skuteczni i to się liczy!! jak bulterierzy

Ocena:

Kamil Kownacki 2016-12-10

PAn Kucharski w de jeb nie oddał mi kasy za bydłu, kuźwa, no ale jakoś poszło cwelowi, hwd.

Ocena:

Natka 2016-11-30

Udało mi się odzyskać pieniądze przed wejściem na drogę sądową. Inne firmy rozkładały ręce, także polecam do skorzystania z ich usług.

Ocena:

Dodaj opinię
  • Ocena

Kancelaria Ultimatum - odzyskaj dług z Kancelarią Ultimatum

Świadczymy usługi na terenie całego kraju i UE.

Kontakt:

tel.: (22) 729 11 49

tel. kom.: 605 448 944

fax: (22) 350 68 29

e-mail:

Kancelaria Ultimatum

• Windykacja krajowa i zagraniczna na każdym etapie postępowania • Przedsądowa, sądowa, komornicza i po bezkutecznej egzekucji • Dochodzenie należności przedawnionych • Ustalanie majątku • Wyszukiwanie sposobów egzekucyjnych • Prowadzenie egzekucji komorniczej • Wywiad gospodarczy • Prewencja i monitoring należności • Sporządzanie pism procesowych • Obsługa prawna

Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko (nazwa firmy):
Adres e-mail nadawcy:
Numer telefonu
Treść wiadomości