KANCELARIA ULTIMATUM OPINIE KLIENTÓW

Kancelaria UltimatumKancelaria Ultimatum od ponad 15 lat działa na międzynarodowym rynku usług windykacyjnych i prawnych.

Prowadzimy działania na zasadzie Success Fee. Oferujemy pomoc na jasnych zasadach - bez ukrytych kosztów, szybko i skutecznie. Prowadzimy kompleksowe usługi windykacyjne - począwszy od działań polubownych po postępowanie sądowe i egzekucyjne.

Wszystkim naszym dotychczasowym klientom dziękujęmy za miłą współpracę. Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na temat prowadzonych przez nas działań. Mamy nadzieję iż Państwa opinia pomoże innym w wyborze odpowiedniej kancelarii windykacyjnej, która w sposób profesjonalny i skuteczny pomoże w odzyskaniu Państwa należności od dłużników. Kancelaria Ultimatum to miejsce dla wsyzstkich, którzy poszukują pomocy. Chcielibyśmy podkreślić, że Kancelaria Ultimatum opinie ma pozytywne wsród Klientów zarówno biznesowych (firmy, spółki) jak i osób prywatnych we własnym zakresie starających odzyskać dług.

Ocena:
4.84 (na podstawie 316 recenzji)

Tytus De 2018-01-30

OK!

Ocena:

Wysocki Robert 2018-01-29

Profesjonalnie poprowadzona sprawa komronicza, nie miałem żadnych danych, Ci znależli dłużnika. Polecam.

Ocena:

DEKO PHU 2018-01-24

Dziekuje adwokatowi Pawłowi Olszewskiemu oraz Miłowieckiemu za pomoc w odzyskaniu długu sprzed 15 lat, sprawa nie została przyjęta przez inne kancelarie mowiece ze przedawnona, a tu prosze bez problemu!!

Ocena:

Jacek 2018-01-24

Ja polecam Creditreform, duża firma i działa na terenie całej Europy i poza nią, dzięki temu jest skuteczna, po za tym korzystam z ich raportów o wypłacalności firm, dzięki temu rzadko dochodzi do windykacji.

Ocena:

Kondzio 2018-01-24

Polisolokata spłacona przez spółke, wysłali jedno pismo i wpisali go na listę.

Ocena:

Maco polo 2018-01-11

Wysoka ścuągalnośc faktur, nawet tych przedawnionych. Mają na to patent. Szczerze polecam!

Ocena:

Kaleta 2017-12-29

Nie ma opłat wstępnych jak u innych nawet po 10 tys. zł za sprawę jak utopił mój znajomy przez jakąs firmę z Wrocławia. Sami sobie znalexli dane dłużnika po samym peselu, bo tak sie ukrył, że nawet adresy pozmieniał. Jak otrzymał pismo to przeżył niezły szok, że go namierzyli. Również sprawdzili bezpłatnie majątek dłużnika po rodzinie czy czegoś nie zachomikował. Kompetentni pracownicy znający się na swoim zawodzie. Żadnych niespodzianek przy załatwianiu spraw, wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam ponieważ wykonują szeroki zakres usług i chętnie udzielają także wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie, porad udzielą czasem za darmo. Brak jakichkolwiek opłat wstepnych i za poszukiwanie majatku dłuznika oraz całej rodziny az do 5 lat wstecz - nic nie pobrali, a poprzedni chcieli tylko za tą usługę 3 tys. zł i za proces dodatkowe 12, sprawa trwała ponad 2 lata ale odzyskałem prawie całośc, jeszcze zostały odsetki, komornika maja niesamowitego, jezdzi do dłużnika, a oni mu znajduja majatek dłużnika. W razie gdy sa problemy to poszukaja po KW - w ciagu jednej doby. Inna sprawe zalatwili 2 dwa miesiace tez zero oplat wstepnych - inni chca po kilka tys. za nic a tu wszystko od efektu. Również jak się z nimi pgada top pokryją koszty sądowe w 50%.

Ocena:

Kdec24 2017-12-20

Srednio na jeza

Ocena:

Czachor Andrzej 2017-12-20

portal-konsumenta.pl - OSTRZEŻENIE!!! Pragniemy ostrzec firmy, konsumentów i klientów przed praktykami stosowanymi przez Pana Andrzeja Czachor - właściciela domeny: portal-konsumenta.pl oraz airmax.pl - opinie negatywne pisane są przez właściciela portalu,a usuwane w zamian za wynagrodzenie dla właściciela portalu - strona jest podbijana w wynikach wyszukiwania aby wyglądała na wiarygodną - opinie są sztucznie nabijane przez właściciela i firmy wynajęte (np. pozytywne opinie na temat airmax.pl - firma prowadzona przez Pana Czachor oraz inne na stronie startowej) - brak jest kontaktu z właścicielem (brak maila, telefonu, nipu, adresu, etc) tak aby nie móc go pozwać w procesie o ochronę dóbr - strona nie posiada administratora, znajduje się na zagranicznych serwerach - Pan Czachor nie reaguje na wezwania, pracownicy (księgowy, pracownicy call- center) w firmie airmax.pl nie podają jego danych, nie przyznają się nawet, że znają właściciela - google oceniło stronę jako próbę oszustwa, sprawa cywilna i karna w toku Wiele firm jest poszkodowanych przez działania tego portalu, na własną rękę zdobyliśmy pełne dane właściciela. Pełne dane firmy: portal-konsumenta.pl (ip: 104.24.102.191) prowadzony przez Andrzeja Czachor ul. Dunikowskiego 16C, 45-631 Opole nip: 7542503379, mail: biuro@bestpartner.pl tel. 77 54493333 również prowadzi firmę pod adresem jw i stronie internetowej (Czachor, Rudnicki) airmax.pl także pod adresem ul. Ozimska 184, 45-273 Opole.

Ocena:

Pacco Robbi 2017-12-11

Moze być.

Ocena:

Monika 2017-12-11

Bardzo skuteczna firma, szybko odzyskałam większość swojej kwoty. Podjeli się spraw niemożliwych. Polecam bo warto

Ocena:

Kartezjusz 2017-12-08

Szanowni Państwo, kancelaria przyjęła moją sprawę ponad pół roku temu, nie przyjeli żadnych pieniędzy na wejście jak to robią inni.P o czynnościach polubownych tj. wezwaniu do zapłaty, wpisaniu dłużnika w rejestr sprawdzeniu majątku (bezpłatnie!!!!) dłużnik dalej unikał kontaku.Podjałem decyzję o skierowaniu sprawy do sadu.Uzgodniłem iż opłace połowę kosztów a oni resztę sobie ściągną z dłużnika, poszli na to, bo sprawa rokowała.Do sadu nie stawiałem się wogóle i nie musiałem oglądac gęby mojego dłużnika.Komornika również opłacili w połowie, fakt, że czasem kontakt jest utrudniony ale doprowadzają wszystkie sprawy do końca i okazało się ze dłużnik zapłacił tylko połowe długu ale na wyjawieniu zaczał kręcić i sprawdzili że przepisał majątek

Ocena:

Jacek 2017-12-04

Chciałem podziekować Panu Pawłowi i Marcinowi za skuteczne działania w mojej dośc trudnej sprawie p-ko spółce która naciagneła mnie i moich bliskich na inwestycje.Nie udało sie odzyskać całości ale ponad połowę.Dzieki i w przyszłosci skorzystam.

Ocena:

Kot Perski 2017-11-29

Dluznik mnie calował w zad..k jak go windykacja z ultimatum pogonila, wpisali go , zablokowali - polecam.

Ocena:

Karpiowski 2017-11-22

Kancelaria Ultimatum - słabo, nie sciagnięte całość.

Ocena:

Mariusz 2017-11-10

Świetny kontakt ,wysokie kompetencje ,duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę . Miałem kilku prawników wcześniej opiekujących się moją firmą, aczkolwiek oceniam ich od miernych do dość dobrych za to Kancelaria Ultimatum przebija wszystkich swoją jakością, podejściem i terminowością.

Ocena:

Mechaniczna 2017-10-26

Zgłosił się mój mąż, podając 2 klientów do odzyskania długu. Obie sprawy zostały szybko zakończone z pozytywnym dla nas skutkiem, dług odzyskany w całości. Prowizje dla siebie pobrali na samym końcu, a poradę na samym początku mieliśmy za darmo. Nie pozostaje mi nic innego niż polecić.

Ocena:

Kinoman 2017-10-25

Przyjeli bez opłat wstępnych, oplacony wpis i komornik trzeba tylko z nimi pogadac szczerze.Sprawa na razie w toku, nie mam zastrzezen.

Ocena:

Emmanuel Givre 2017-10-18

La dette recouvrée en quelques jours, pour moi il était impossible de le faire normalement, mais de confier l'affaire aux professionnels a mis fin à ma misère.

Ocena:

kalinowski 2017-10-04

Wziałem ich z polecenia gdyż z usług korzystał mój znajomy, który prowadzi firme transportową i odzyskali w jego imieniu parę znacznych faktur za usługę w kraju i za granicą. Ja prowadze biznes związany z reklamą i mam paru cwaniaków którzy zalegali już nzacznie po teminie prawie dwa lata a wiec by się niedługo przedawniło. Po pierwsze nie tak jak moja poprzednia agencja brała kase na poczatku za działania, nie wzieli nic za przyjęcie, analizę, sprawdzenie, etc. Po około 14 dniach wpidaniu w rejestr, wystawieniu na sprzedaż, pokryli znaczą cześc wpisu sądowego!!!!!! Do sadu nie musiałem się wogóle stawiać, wszystko trwało około 3 miesięcy.Komornika mają bardzo skutecznego - nie spotkałem się z takim działaniem w terenie.Reasumując 90% zostało odzyskane i sprawy w toku.Kontakt z nimi może być czasem utrudnione ale do mnie też dzwonią klienci upierdliwcy i to rozumiem. Jednym słowem - WYPAS.

Ocena:

Dywanowski Wojtek 2017-09-27

Dwa lata czekałem na sciagniecie kasy od mojego szwagra - opinia o kancelarii ultimatum pozytywna.

Ocena:

Konkolewski Pawel 2017-09-27

Nie ma zadnych zastrzezen, kancelaria ultimatum pomogla mi odzyskac srodki z obligacji gdzie juz jedna windykacja sie wylozyla. Opinia o kancelarii ultimatum – zasłużony pozytyw!

Ocena:

Zadowolony 2017-09-27

Bez zastrzeżeń.Zreszta maja same pozytywne opinie, od dłużnikow negatywy - widac że ich jadą na maxa. Sprawdzić wystarczy: https://www.opinie-kancelaria-ultimatum.pl/ , https://www.windykacja-polska.pl/opinie-o-kancelarii-ultimatum-warszawa/, https://www.pkt.pl/firma/kancelaria-ultimatum-sp-z-o-o-7293372, https://www.pkt.pl/firma/kancelaria-ultimatum-sp-z-o-o-7293372

Ocena:

Dywan21 2017-09-27

Sprawa zakonczona w 14 dnbi od przekazania, dluznika sam nie goglem namierzyc od 6 miesiecy, a oni w dwa dni, zreszta widać po programie w polsacie ze nawet dziennikarke dorwali na jakims zadupiu i nie popuscili. Wystarczy poczytac opinie o nich : https://www.sciaganie-dlugow.pl/kancelaria-ultimatum-opinie-i-recenzje-o-firmie/https://www.kancelaria-ultimatum.pl/kancelaria-ultimatum-opinie/https://www.facebook.com/pages/category/Lawyer---Law-Firm/Kancelaria-Ultimatum-1700482846849672/ https://www.windykacja-polska.pl/opinie-o-kancelarii-ultimatum-warszawa/ http://www.kancelariaultimatum.pl/opinie-o-kancelarii-ultimatum/ i wszystko jasne jacy są skuteczni, bez opłat wstepnych.

Ocena:

Opinia o kancelarii ultimatum 2017-09-23

Opinie o kancelarii ultimatum są jak najbardziej zasłużona, postepowanie trwało około roku ale nie musiałem na szczescie widziec sie z dłuznkiem załatwili wszystko jak trzeba.

Ocena:

Konserwa 2017-09-23

Profesjonaliści, czesem kontakt szwankuje.

Ocena:

Mortezjusz 2017-09-21

Korzystałem z usług paru firm windykacyjnych i mam porównianie. Dłużnik był z Poznania, nieuchwytny.Po 30 dniach wszystko odzyskane.

Ocena:

Friend.. 2017-09-20

Poszukali mi mojego przyjaciela za free ktory juz de facto przyjacelem nie jest , sprawa w toku

Ocena:

Marlena Chyzo 2017-09-18

Potwierdzam wszystkie powyższe opinie, bardzo skuteczna kancelaria. Brak kosztów wstępnych, swoją prowizję pobrali dopiero po zakończeniu sprawy. Niesamowita pomoc Pan Wojtka i konrada!!!!!

Ocena:

Pazdzicoh MArian 2017-08-30

Dali poczatkowo ciała ale jak dostali op to zaczeli działać i z efektem, polecam.

Ocena:

Makowska 2017-08-23

Chciałam podziękowac za przeprowadzenie sprawnie sprawy sadowej i odzyskanie alimentów.Były mąż pracowała na czarno i dobrze się ukrywał, sprawa trwała ponad 3 lata, jednak się nie poddali.Kontak z nimi troche utrudniony.Brawo!

Ocena:

Szymon Kieres 2017-08-23

Wielki pozytyw poradzili sobie z moja sprawą w dwa tygodnie, zreszta widać po opiniach: https://www.facebook.com/pg/Kancelaria-Ultimatum-1700482846849672/reviews/?ref=page_internal http://83.pl/kancelaria-ultimatum-wpis5152/

Ocena:

dEkada 2017-08-03

Moja opinie jest pozytywna- kancelaria odzyskała 90 proc należnosci w ciagu 30 dni, sprawa obecnie u komornika.

Ocena:

Borkowski L 2017-07-27

Znajoma przez nich odzyskała całosć kwoty - zaliczka na budowe domu od przekreta. Polecam: https://www.kancelaria-ultimatum.pl/kancelaria-ultimatum-opinie/ Potwierdzam

Ocena:

Danil 2017-07-26

Sprawa zalatwiona w trzy miesiace, dluznik wacha moje pie...

Ocena:

marceli 2017-07-18

Pragnę gorąco podziękować i wyrazić uznanie za pełen profesjonalizm w moim procesie odszkodowawczym. Załatwienie sprawy łącznie z procesem sądowym trwało rok czasu, co świadczy z jaką skutecznością i szybkością kancelaria działa. Dziękuję za solidność, rzetelność, uczciwość i przejrzystość. Wdzięczna jestem, że potrafiliście załatwić wszystko bez niepotrzebnego angażowania mojej osoby. Z całą odpowiedzialnością mogę pwoiedzieć, że jesteście godni zaufania i warci polecenia.

Ocena:

Worek 2017-06-28

Budowlaniec uciekla z budowy i rozp...zostalwil myslalem ze jest nie do uchwycenia, a jakos sobie poradzili. Opinia o kancelarii pozytywna.

Ocena:

Martyna M 2017-06-22

Od początku wiedziałam, że można im zaufać. Załatwili sprawę jak najporządniej, z niewielką ilością formalności. Zajęli się praktycznie wszystkim. Chętnie polecam

Ocena:

Dennis Workowut 2017-05-24

Potwierdzam wszystkie powyższe opinie, bardzo skuteczna kancelaria. Brak kosztów wstępnych, swoją prowizję pobrali dopiero po zakończeniu sprawy.

Ocena:

Eric Swensoon Gotteborg 2017-05-23

Pengarna erhölls från gäldenären med vilken jag hade lidit i flera månader. Inget appellerade till mig, hot, övertygande ... Jag vet inte exakt vilka metoder de har, men de är mycket effektiva. Hon gick vidare till vänner. Jag skulle rekommendera.

Ocena:

Walkowiecki Ireneusz 2017-05-06

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, zwłaszcza, że dłużnik był wyjątkowo cwany i wariat, nic nie dawało rezultatu. Nie było nadziej tu pozytywnie, choć trało to 5 miesięcy. Zdecydowanie polecam.

Ocena:

Mensblack 2017-04-26

Jestem klientem tej firmy od ponad roku, prowadzą mi sprawy przeciwko 4-em dłużnikom i prywatnym i sp. z o.o. Do tej pory odzyskali 80% należności, sprawy w toku, na etapie egzekucji komorniczej. Majątek dłużników poszukali bezpłatnie, mają sprawdzonych komorników. Oczywiście można się przyczepić, że nie zawsze jest kontakt idealny. Biorąc pod uwagę dotychczasowe moje doświadczenia z innymi firmami to powiem, iż jest naprawdę dobrze.

Ocena:

krysia 2017-04-26

Moje zdanie odnośnie współpracy z dobrze mi znaną Kancelarią Ultimatum jest pozytywne i daje ocenę 5/5 dlatego że zaległa kasa zostały wywalczona od naszego nieszczęsnego dłużnika, z którym męczyłam się od 2 lat i na próżno było prosić się o zapłatę czy też przekonywać - dopiero ta firma Ultimatum sfinalizowała tę długo wyczekiwany finał sprawy z super zakończeniem. Osobiście jak prosty facet nie znam się na prawie ani na metodyce jaką posługują się tego typu firmy, ale serio są bardzo skuteczni – nareszcie zaczęłam w normalnie chodzić spać. Reasumując jestem zadowolona. Pozdrawiam wszystkich i polecam Kancelarię!

Ocena:

Obiektywny 2017-04-21

Wszystko odzyskane moja opinia o kancelarii ultiamtum jak najbardzie pozytywna!

Ocena:

Wez snickersa 2017-04-19

Pan Kierbedź jest bardzo dociekliwy, chyba się spełnia tropiąc dłużników po całym kraju. Normalnie James Bond tylko lepszy :P

Ocena:

Henryk Poroś 2017-04-18

Dołaczam do zadowolonych klientów - opinie o kancelarii ultimatum potwierdzam, mój dłużnik z Norwegii- brak wypłaty za pracxe, zniemczony polaczek i terz zwoiał do Norwegii założył firme i dalej oszukiwał ludzi przed dodatkowow agencje posrednictwa, jak go wpisali w rejestr i zablokowali - wszystko uregulowane. Opini ao Kancelarii Ultimatum pozytywna.

Ocena:

Klient 2017-04-04

Sprawa przeciwko mojej żonie, niestety rozwodowa i o spłatę kredytów, unikanie kontaktu przez nią, ucikanie z majątkiem. Pomimo tego udąło się ja przyszpilić, bo Pan Marcin i Rafał znalazł majatek po peselu, wcześniej przepisany na rodzinę!! Polecam ich.

Ocena:

Lyzka z maslem 2017-03-29

Jak na razie niem am zastrzezen zaplacili za mnie 1/2 wpisu sadowego znalezli dluznika jego dane i rodzinki bezplatnie dzialaja na zasadzie sukcesu , https://www.sciaganie-dlugow.pl/kancelaria-ultimatum-opinie-i-recenzje-o-firmie/

Ocena:

Bonifacy Kod 2017-03-22

Dzięki Wam moja druga sprawa zakończyła się sukcesem. Dziękuję z całego serducha ;)

Ocena:

Konkubina z Kocka 2017-03-22

Wiele lat starań i problemów związanych z odzyskaniem pieniędzy ciągnęło się w nieskończoność, ale natrafiłam na firmę Ultimatum i ku mojemu zaskoczeniu Panowie doprowadzili moją sprawę do szczęśliwego końca w bardzo szybkim czasie! Dziękuję! Naprawdę polecam kancelarie!

Ocena:

Dodaj opinię
  • Ocena

Kancelaria Ultimatum - odzyskaj dług z Kancelarią Ultimatum

Świadczymy usługi na terenie całego kraju i UE.

Kontakt:

tel.: (22) 729 11 49

tel. kom.: 605 448 944

fax: (22) 350 68 29

e-mail:

Kancelaria Ultimatum

• Windykacja krajowa i zagraniczna na każdym etapie postępowania • Przedsądowa, sądowa, komornicza i po bezkutecznej egzekucji • Dochodzenie należności przedawnionych • Ustalanie majątku • Wyszukiwanie sposobów egzekucyjnych • Prowadzenie egzekucji komorniczej • Wywiad gospodarczy • Prewencja i monitoring należności • Sporządzanie pism procesowych • Obsługa prawna

Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko (nazwa firmy):
Adres e-mail nadawcy:
Numer telefonu
Treść wiadomości