kancelaria ultimatum 

Postępowanie z dłużnikiem

 
SKUTECZNIE ODZYSKAMY TWOJE NALEŻNOŚCI OD FIRM, OD OSÓB PRYWATNYCH NA TERENIE KRAJU I ZA GRANICĄ. 

 
Formularz kontaktowy

Zadzwoń: 605-448-944

E-mail: kontakt@kancelariaultimatum.pl

Jeżeli chcesz odzyskać dług i skutecznie ściągnąć należność od swojego dłużnika, to dobrze trafiłeś!

Windykacja długów, dochodzenie należności trudnych, ustalanie majątku, wywiad gospodarczy, doradztwo w zakresie zarządzania należnościami trudnymi, proces cywilny, nadzór nad egzekucją komorniczą to wszystko masz w jednym miejscu.

Wysoka skuteczność windykacji należności wynika z indywidualnego podejścia do każdej spraw.

Przejęcie i prowadzenie windykacji wierzytelności realizujemy już na podstawie umowy zlecenia, która wyręcza Państwa z bezpośredniego angażowania się w cały proces windykacji.

Jedynym elementem weryfikującym możliwość przejęcia przez naszą firmę sprawy jest bezsporność i wymagalność danej wierzytelności.

Nie pobieramy opłat za przyjęcie i prowadzenie sprawy, prowizja należna nam jest tylko za skuteczne odzyskanie należności, również ją egzekwujemy od dłużnika łącznie z kosztami procesu i odsetkami ustawowymi.

Po przyjęcie sprawy dłużnik jest weryfikowany, sprawdzamy jego stan majątkowy, wpisujemy w rejestr dłużników i bankowy, upubliczniamy, wystawiamy na sprzedaż.

Dochodzimy należności nawet gdy istnieje sama umowa ustna lub faktura, należność jest przedawniona i nie jest znane miejsce pobytu dłużnika!

Dochodzimy należności w przypadku gdy dłużnik wyzbył się majątku np. przepisał na osobę trzecią lub celowo zbył, gdyż posiadamy szersze możliwości niż komornik – możemy zlokalizować majątek dowolnej osoby w ciągu 24h i osób które nabyły do 5 lat wstecz.

Nie są Państwo angażowani w proces przedsądowy i sądowy, nie stawiają się Państwo w sądzie, reprezentuje Państwa pełnomocnik.

Na etapie egzekucyjnym nasz komornik sprawnie przeprowadza egzekucję oraz wyjawienie majątku nawet dla spraw gdzie orzeczono bezskuteczność.


 
 

ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEGO KRAJU I UE.